facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Boże Ciało w Gminie Dygowo

W dniu dzisiejszym na terenie gminy Dygowo przeszły trzy procesje Bożego Ciała – w Czerninie , Dygowie i Wrzosowie. Mieszkańcy poszczególnych ulic lub miejscowości przygotowali przyozdobione brzózkami ołtarze. Tradycyjnie asystę procesyjną Najświętszego Sakramentu stanowili strażacy z gminnych jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. W Dygowie po zakończonej procesji rozpoczął się piknik parafialny zorganizowany przez Radę Parafialną.  Na zakładce Parafii Dygowo dostępny film i fotogaleria.

Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
723954
Dziś:Dziś:621
Wczoraj:Wczoraj:728
W tym tygodniu:W tym tygodniu:4495
W tym miesiącu:W tym miesiącu:13443
Gości na stronie: 14
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl