facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Uwaga! Zbiórka zużytego sprzętu elektycznego i elektronicznego

Urząd Gminy Dygowo informuje, że w dniu 25 czerwca w godzinach 7:00 - 15:00 zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w miejscowości Dygowo na placu za torami. Przypominamy! Zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego nie wolno wyrzucać do jakichkolwiek pojemników przeznaczonych do sortowanych lub mieszanych odpadów.  Sprzęt elektryczny jest bogatym źródłem surowców nadających się do powtórnego użycia ale jest jednocześnie odpadem niebezpiecznym zawierającym znaczne ilości ołowiu, rtęci, kadmu i chromu, Przedostanie się tych pierwiastków do wód gruntowych, stanowi zagrożenie dla środowiska,

Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
723990
Dziś:Dziś:657
Wczoraj:Wczoraj:728
W tym tygodniu:W tym tygodniu:4531
W tym miesiącu:W tym miesiącu:13479
Gości na stronie: 228
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl