facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Najwyższy czas na koszenie traw poboczy dróg

Zarządca dróg powiatowych rozpoczął koszenie traw rosnących na poboczach swojej sieci dróg w gminie Dygowo. Odcinek od Pustar , przez Dębogard do Czernina i dalej do drogi wojewódzkiej odzyskał już właściwy standard utrzymania pobocza. W kolejce czekają pozostałe odcinki, gdzie trawy są już bardzo wysokie. Do tego dochodzi też konieczność przycinki rozrastających się drzew , których gałęzie ograniczają skrajnię drogi utrudniając mijanie pojazdów oraz zasłaniają oznakowanie ( zdjęcia: odcinek drogi Bardy- Świelubie , wzniesienie drogi do Włościborza). Wysoka trawa ograniczająca widoczność zagraża bezpieczeństwu  poruszających się pojazdów ,rowerzystów i pieszych, o czym służby drogowe muszą  pamiętać.
Autor zdjęć Marek Kawęcki

Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
724001
Dziś:Dziś:668
Wczoraj:Wczoraj:728
W tym tygodniu:W tym tygodniu:4542
W tym miesiącu:W tym miesiącu:13490
Gości na stronie: 56
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl