facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Uwaga! Komunikat dla rolników z terenu Gminy Dygowo

Zgodnie z II raportem suszowym, ogłoszonym przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa (IUNG)w Puławach, całe województwo zachodniopomorskie jest zagrożone suszą. Wartości progowe krytycznego bilansu wodnego zostały przekroczone dla zbóż jarych i ozimych, w krzewach owocowych, truskawkach, częściowo w drzewach owocowych. Suszą objęte są szczególnie gleby słabe. Poszkodowani rolnicy, zainteresowani szacowaniem strat w swoich gospodarstwach, obowiązani są złożyć wniosek (pobierz) do Urzędu Gminy w Dygowie.

Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
723954
Dziś:Dziś:621
Wczoraj:Wczoraj:728
W tym tygodniu:W tym tygodniu:4495
W tym miesiącu:W tym miesiącu:13443
Gości na stronie: 17
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl