facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Powstaje strefa wodna parku rozrywki w Pyszce

Ruszyła budowa strefy wodnej parku rozrywki Pomerania w Pyszce. W latach 2018-2018 powstanie kompleks składający się z kanałów ,zalewów wodnych, przystani rzecznej i sztucznej plaży. Rozbudowa parku o kompleks wodny wpisuje się nie tylko w krajobraz doliny Pysznicy i Parsęty , ale również w  strategię Gminy Dygowo -  ma walor promocyjny i buduje wizerunek Gminy Dygowo. Ponadto  ,ta wielomilionowa inwestycja spełnia założenia Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, dzięki temu otrzymała 42% dofinansowania ze środków unijnych ( umowę podpisano w marcu).  Poniżej film obrazujący początek tego  przedsięwzięcia.

Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
702170
Dziś:Dziś:434
Wczoraj:Wczoraj:677
W tym tygodniu:W tym tygodniu:407
W tym miesiącu:W tym miesiącu:11125
Gości na stronie: 38
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl