Jacht Klub Kołobrzeg zaprasza mieszkańców gminy Dygowo

W sobotę 08 sierpnia Jacht Klub Kołobrzeg organizuje IV Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzegu ,oraz „Ogólnopolskie zawody w jedzeniu śledzia po kołobrzesku”. Specjalnie na tę imprezę zaproszenie dla mieszkańców gminy Dygowo na łamach portalu przekazuje Komandor Jacht Klubu Stanisław Rączkowski ,wraz z dedykacją muzyczną Kapeli Solnej. Zarząd Jacht Klubu w Kołobrzegu z dużą sympatią wspomina udział Wójta Gminy Dygowo w pozyskaniu sponsora na zakup jachtu, który służy szkoleniu adeptów sztuki żeglarskiej. Przypomnę że gmina Dygowo ma swojego reprezentanta i dumę „Dar Dygowa”, o czym chyba trochę  zapomnieliśmy. Jest to jacht o długości 7,05 m zbudowany w Szwecji w 1979 roku. Od 2013 roku ta jednostka własnością Jacht Klubu w Kołobrzegu i promuje naszą gminę. W załączeniu artykułu plakat imprezy oraz fotki z wczorajszego Wczasowiska Radia Kołobrzeg w którym uczestniczyli przedstawiciele Jacht Klubu , Kapela solna oraz sponsorzy sobotniej imprezy.