Warsztaty "Wirtualny świat" dla seniorów gminy Dygowo

Obsługiwanie  komputera ,korzystanie z programów to tylko pozornie czarna magia. W rzeczywistości korzystanie z komputera jest łatwe i intuicyjne, a wiek nie stanowi przeszkody, by nauczyć się jego obsługi. Seniorzy z gminy Dygowo mają możliwości poznać wirtualną rzeczywistość. Dzięki Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej  i dyrekcji Zespołu Szkół  w Dygowie w dniu dzisiejszym rozpoczęły się warsztaty komputerowe pn. „Wirtualny świat”. Zajęcia prowadzi pan Waldemar Kędziora.  Warto z nich skorzystać, gdyż umiejętność obsługi komputera ułatwia życie i pozwala nawiązywać i utrzymywać kontakty ,a także korzystać ze strony Gminadygowo.plsmiley. Zajęcia prowadzone będą w każdy wtorek, od godziny 14.30. Zachęcamy Seniorów do korzystania z warsztatów i życzymy wytrwałości.