Dzień Dziecka w Dygowie ( foto i wideo)

Gmina Dygowo i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Dygowie zorganizowały piknik z okazji Dnia Dziecka. Na boisku sportowym w Dygowie przygotowano szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wójt Grzegorz Starczyk otwierając to wydarzenie podkreślił oczywistość ,że wszyscy jesteśmy dziećmi , więc zabawa była naprawdę dedykowana obecnym  na stadionie. Hitem były występy przedszkolaków ze wszystkich grup wiekowych. Dzieci dały popis wokalny  z naturalną , chyba tylko dzieciom swobodą. Przez cały czas trwania imprezy animatorzy – piraci prowadzili  zabawę tematyczną pt. Morskie przygody Kapitana Jacka. Dzieci mogły korzystać parku zabaw , przejażdżek konnych  oraz spróbować gry w crossmintona.  Ogromną popularnością cieszyła się loteria fantowa.