Relacja z rajdu rowerowego

W niedzielę odbył  się IV Gwieździsty Rajd Rowerowy po drogach powiatu kołobrzeskiego. W rajdzie uczestniczyli miłośnicy turystyki rowerowej z naszej gminy. Grupę 19 rowerzystów prowadził wójt Marek Zawadzki.  Punktem celowym było miasteczko rowerowe na Torach Łuczniczych MOSiR-u w Kołobrzegu, gdzie zorganizowano   współzawodnictwo gmin w konkurencjach  sportowo-rekreacyjnych, oraz wyłoniono zwycięzcę Pucharu Bałtyku. Puchar powędrował do Kołobrzegu , który miał najlepszy wskaźnik osobo-kilometrów. Gmina Dygowo zajęła piąte miejsce. Natomiast w konkurencjach sportowych nasza gmina nie miała sobie równych i wygrała rywalizację gmin. Dzięki uprzejmości Bogdana Maja ,również uczestnika rajdu przedstawiam fotogalerię jego autorstwa.