Tereny gminy Dygowo u progu rewitalizacji

W ubiegłym tygodniu 9 grudnia Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz podpisał z zachodniopomorskimi gminami w tym z Gminą Dygowo ,umowy dotyczace wsparcia  realizacji programu rewitalizacji gmin województwa zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Gminę reprezentował wójt Grzegorz Starczyk oraz skarbnik Sylwia Kot. Kwota dofinansowania dokumentacji programu to 53.586 złotych, a całkowity kosz to to 59.540 złotych. Realizacja rozpocznie się w przyszłym roku. W ramach programu powstanie dokument, w którym będzie określona strefa rewitalizacji gminy Dygowo. Wójt planuje  spotkania z mieszkańcami, mające na celu przybliżenie  idei programu. Więcej szczegółów na stronie Urzędu Marszałkowskiego.