Inwestycja marzeń

Tak określił, wójt Marek Zawadzki przedsięwzięcie inwestycyjne ,którego realizację rozpoczęto w Pyszce. Na ponad 30 –tu hektarach na terenie Natura 2000 i po byłym SKR, powstanie Rodzinny Park Rozrywki. Inwestorem jest Marek Różewski z Tarnowa Podgórnego, właściciel hotelu Leda w Kołobrzegu. Potężna inwestycja realizowana będzie w kilku etapach. W pierwszym  powstanie całoroczna hala z atrakcjami dla dzieci o powierzchni 3000 metrów kwadratowych, park linowy, place zabaw , dmuchańce , figury dinozaurów ,sieć kanałów dla rowerów wodnych oraz punkty gastronomiczne. W drugim etapie planowana jest budowa hotelu , karuzele , oraz edukacyjne ścieżki rowerowe. Inwestor zakłada ,że pierwszy etap ukończy do 1 czerwca 2017 roku , a całość inwestycji do 2019 roku. Poza wzrostem atrakcyjności gminy inwestycja przyniesie miejsca pracy. Docelowo powstanie ich 60. Dziś wójt Marek Zawadzki ,wręczył Markowi Różewskiemu decyzję o warunkach zabudowy , z którym wspólnie odsłonili mediom wiele szczegółów dotyczących budowy parku. Zapraszam na relację ze spotkania.