Inwestycje Gminy Dygowo - przygotowania

Najbardziej spektakularne momenty związane z inwestycjami to ich rozpoczęcie i zakończenie. Czas przygotowania dokumentacji budowlanej ,projektu wykonawczego oraz finansowania ,to tak naprawdę najtrudniejszy okres dla inwestora. Prawidłowo wykonany i zaopiniowany projekt z uwzględnieniem wszystkich zainteresowanych , to bezproblemowe
i przyjemne użytkowanie każdego obiektu. Gdy do tego dołączymy atrakcyjne współfinansowanie z programów europejskich to sukces murowany. W tej chwili Gmina Dygowo przygotowuje szereg projektów inwestycji w wielu miejscowościach gminy. Rozmawiałem w Skoczowie z kierownikiem inwestycji panią Elżbietą Retyk, która uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej aktualnego stanu prac nad projektami. Przy tej okazji wykonałem wizję w terenie dotyczącą budowy chodnika. Zapraszam.