Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze w Dygowie ( fotorelacja)

Na stadionie w Dygowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2019. W zawodach startowały reprezentacje wszystkich jednostek OSP gminy Dygowo. Sympatię wszystkich bezkonkurencyjnie zyskali najmłodsi zawodnicy. Adepci straży pożarnej w wieku przedszkolnym z Piotrowic i Stojkowa ,wraz ze swoimi opiekunami dzielnie stawali do konkurencji w sztafecie  i ćwiczeniach bojowych. W obszernej galerii zdjęć zwodów to właśnie ich poczynaniom poświęciłem dużo miejsca.

Wyniki drużyn:

Kobiety: I miejsce – OSP Dygowo, II miejsce - OSP Stojkowo, III miejsce – OSP Piotrowice

Mężczyźni: I miejsce – OSP Czernin, II miejsce – OSP Wrzosowo, III miejsce – OSP Stojkowo, IV miejsce – OSP Dygowo II, V miejsce – OSP Piotrowice, VI miejsce – OSP Dygowo I