Trzy karne w pięć minut

W piątek Rasel Dygowo gościł u lidera tabeli- GKS Leśnik Manowo. Relację z meczu przygotował Andrzej Wojciechowski. Nasz zespół rozegrał 23 kolejkę IV ligi w Manowie i jak się okazało zostaliśmy rozgromieni 5-0. Bramki zostały stracone w ciągu 18 minut, 3 rzuty karne dla gospodarzy zostały strzelone w 5 minut, doszły do tego jeszcze kontuzje naszych zawodników Czapki i Kołodziejskiego oraz czerwona kartka dla Gilińskiego. Skład: Pilichowicz, Czapka (60 Dubiela), Stępień, Ruszczak, Giliński, Wieczorkiewicz, Grochowski, Wojciechowski, Świżek, Popiołek(46 Kołodziejski 60 Kempa), Chyła. Kolejny mecz rozegrany zostanie w Dygowie 3.05.2016 roku o godz. 13.00 z Gryfem Kamień Pomorski. Mimo wysokiej porażki w piątek było też miła wiadomość, nasz zawodnik Piot Suchwałko został tatusiem, urodziła mu się córeczka. Życzymy wszystkiego dobrego i we wtorek musi być bramka.