Miłe spotkanie przed meczem ,później trudy walki z Drawą

Sobotni mecz Rasela Dygowo z Drawą Drawsko Pomorskie nie należał do łatwych, rzec można remis 1-1 przyszedł z trudem. Już bezbramkowa pierwsza połowa ukazała grę zespołu Rasela w głębokiej defensywie, jedynie trzy kontry stworzyły zagrożenie pod bramką gości.  Bramki padły w drugiej połowie. Pierwsi w 65 minucie prowadzenie objęli goście , a wyrównanie na 1-1 pojawiło się w 80 minucie. Mecz ciężki ,bo być może było trochę tremy, gdyż na trybunach pojawili się goście –europoseł Czesław Hoc ,sponsorzy, pełniący obowiązki wójta ,były wójt oraz inni. Przed meczem prezes Andrzej Wojciechowski w imieniu zarządu wręczył pamiątkowe grawertony za wspieranie działalności klubu. Europoseł Czesław Hoc pomógł  sfinalizować pod względem finansów podpisaną w marcu umowę z Eneą- głównym sponsorem, natomiast panowie – Zygmunt Adaszewski i Janusz Fijałkowski- to długoletni lokalni sponsorzy. Kolejny mecz Rasel rozegra już w środę o godzinie 17:30 w Gościnie z miejscowym Olimpem.