Cenny remis Rasela

W sobotnim meczu 12 kolejki IV ligi WKS Rasel Dygowo zremisował 2-2 (1-1) na własnym boisku z Hutnikiem Szczecin – wiceliderem tabeli. Trudny przeciwnik , ale udało się „wyrwać” jeden punkt. W sytuacji Rasela to punkt na wagę złota, co oznacza przerwanie serii porażek i ostrego pikowania w dół tabeli. Sytuacja jest poważna ,ale miejmy nadzieję ,że wyniki dwóch ostatnich meczów rundy jesiennej „uspokoją” sytuację z pozycją w tabeli. Wracając do meczu ,to obie bramki zdobył Andrzej Wojciechowski w 32 minucie  i 53 minucie z karnego. W bramce stanął Łukasz Krymowski ,który grać będzie do końca rundy. Za tydzień przeciwnikiem Dygowian będzie  Jeziorak Szczecin. To ostatni mecz tej jesieni przy Kolejowej.