Wysoka skuteczność Rasela w końcówce meczu

WKS Rasel Dygowo wygrał na własnym boisku ze Spartą Węgorzyno 4-1 (1-0). Wyrównany mecz do 77. minuty , kiedy to Andrzej Wojciechowski z rzutu karnego uzyskał prowadzenie 2-1 ,po długo utrzymującym się remisie 1-1.  Na marginesie mówiąc były to bramki również z rzutów karnych: A. Wojciechowski 9 minuta i Spartanie 56 minuta. Od tego momentu zespół Rasela złapał wiatr w żagle i celne podania kierowane do Łukasza Wiśniewskiego lądowały dwukrotnie ( 81 min i 90+1 min) w bramce Spartan. Niewiele brakowało i Wiśniewski zaliczyłby hat tricka . Mocny strzał z pierwszej piłki poszybował nad poprzeczką. Za tydzień mecz w Dygowie  liderem tabeli – Bałtykiem Koszalin.