Pierwsze zwycięstwo Rasela w sezonie!

WKS Rasel Dygowo złapał wiatr w żagle. W minioną środę zespół trenera Szperlaka zremisował bezbramkowo na wyjeździe ze Spartą Węgorzyno, a w dniu wczorajszym pewnie wygrał na własnym boisku 3-0 (1-0) z Gryfem Kamień Pom.. Taką grę zespołu na pewno chcieliby oglądać kibice. Dużo przemyślanych akcji zakończonych celnymi podaniami i strzały w światło bramki. Pierwsza bramkę sezonu dla Rasela zdobył w 18 minucie Mikołaj Duwe. W drugiej połowie ,w 52 drugiej minucie Andrzej Wojciechowski nie wykorzystał  rzutu karnego. Bramkarz obronił kierując piłkę na rzut różny po którym Mateusz Bień strzelił swoją pierwszą bramkę w barwach Rasela. Natomiast druga bramkę tuż przed końcem meczu w 86 minucie. Rasel wystąpił w składzie: Paweł Waśków, Paweł Sobiegraj, Dawid Ejzygmann, Piotr Suchwałko,  Mikołaj Duwe, Michał Michurski, Mateusz Bień, Łukasz Wiśniewski ( 55 min. Szymon Chać), Kacper Śmielewski (46 min. Bartosz Jachemek, 67 min Bartosz Stępień), Andrzej Wojciechowski (77 min. Sebastian Kołodziejski).