Pierwsza przegrana Rasela na wyjeździe

We wczorajszym meczu Rasel Dygowo  odnotował pierwszą porażkę  na wyjeździe, przegrał z Iną Goleniów 3-0. Mecz układał się po myśli Rasela do 40 minuty, wtedy po rzucie rożnym straciliśmy bramkę, błąd w kryciu Zdanowicza. W drugiej połowie w 52 minucie straciliśmy 2 bramkę po błędzie Dubieli. W 60 minucie czerwona kartka dla zawodnika Iny za faul na Rutkowskim. Po wolnym w wykonaniu Wojciechowskiego tylko słupek. Między 65 a 75 minutą dwie sytuacje Rutkowskiego sam na sam z bramkarzem Iny - przegrane. W 80 minucie Hartleb broni rzut karny ,faulował Giliński. W 90 minucie kontra Iny i 3-0 dla gospodarzy. Skład: Hartleb, Dubiela, Stępień (46 Duwe), Zdanowicz, Giliński, Zejfer, Grochowski, Świżek ( 65 Czapka), Wojciechowski, Rutkowski, Suchwałko ( 75 Kołodziejski Damian). Kolejny mecz na naszym boisku w Sobotę 31.10.2015 r. godz. 11.00 z Osadnikiem Myślibórz.