Ogłoszenia duszpasterskie 30.08.2015

1.W liturgii tygodnia:
- wtorek - wsp. bł. Bronisławy. W Tym dniu obchodzimy 76 rocznicę wybuchu II wojny światowej. W tym też dniu rozpoczynamy nowy rok szkolny. Msza św. na jego rozpoczęcie dla dzieci, młodzieży, rodziców, pedagogów, pracowników szkoły, odprawiona będzie o godz. 8.00.
O godzinie 9.00 apel na terenie szkoły. W razie załamania się warunków pogodowych, wspomniany apel i rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w kościele o godz. 9.00.
- czwartek - wsp. św. Grzegorza Wielkiego. Modlitwa w intencji powołań kapłańskich i
zakonnych o godz. 17.30. Jest to I Czwartek miesiąca.
- piątek - jest to I Piątek miesiąca. Czuwanie od godz. 17.30. Spowiedź św. o godz. 17.45. Msza św. wynagradzająca NS P Jezusa o godz. 18.00. W tym miesiącu odwiedziny duszpasterskie
chorych są odwołane. Proszę sąsiadów , aby o tym fakcie powiadomili chorych do których udaję się zwyczajowo w I Piątek miesiąca.
- sobota - jest to I Sobota miesiąca.
Msze św. od wtorku, dni powszednie, będą odprawiane o godz. 18.00. Proszę intencjodawców,aby zwrócili uwagę na zmianę godziny odprawiania Mszy św.
2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w grudniu.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę . W minionym tygodniu zostały wstawione drewniane okna w wejściu bocznym do kościoła parafialnego oraz powróciła po
renowacji konserwatorskiej - chrzcielnica. Dziękuję rodzinie p. Klocek za ofiarę w kwocie 150 zł. z przeznaczeniem ta potrzeby naszego kościoła.
4.Polecam prasę katolicką „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: w przyszłą niedzielę po sumie spotkanie dla wspólnoty Ż. R.
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. Jubileusz 25-lecia kapłaństwa 20 września, będzie obchodził nasz parafianin ks. Mieczysław
Puzewicz pochodzący ze Świelubia. Msza św. dziękczynna przez Jubilata zostanie odprawiona w tutejszym kościele o godz. 12.30.
8.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi we wrześniu
zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.
9.W tym tygodniu Kancelaria parafialna będzie nieczynna.