Klub Darts Wrzosowo jedzie na Mistrzostwa Polski do Łodzi

W najbliższy weekend zawodnicy klubu darta z Wrzosowa jadą na Mistrzostwa Polski  Steel Darta ,które odbędą się w Łodzi. Na finały darterskich zmagań przyjadą zawodnicy z całego kraju ,którzy zakończyli już swoje lokalne, regionalne oraz krajowe rozgrywki sezonu 2015/2016. W tym roku udział w mistrzostwach weźmie udział około 400 darterów z całej Polski ,w tym siedmiu będzie reprezentować Klub Darts Wrzosowo. Rozgrywki rozpoczynają się w piątek i potrwają do niedzieli. W pierwszy dzień 8 lipca  Wrzosowo reprezentować będą rozstawieni odpowiednio zawodnicy: Tomasz Gajewski (32),Piotr Krysztofiak (34),Przemysław Janicki (40),Krzysztof Rypina (62), Norbert Ludwikowski, Stanisław Seretny , Mateusz Rypina. W sobotę MP są otwarte dla wszystkich posiadających licencję zawodniczą  uczestniczących w sezonie 2015-2016 w rozgrywkach organizowanych przez POD. Wszyscy reprezentujący Klub Darts Wrzosowo wezmą udział w zawodach. W niedzielę Finał Super Ligi POD. Startują finaliści regionalnych rozgrywek Super Ligi plus zawodnicy uczestniczący w swoich regionach w rozgrywkach SL. Tu zobaczymy rozstawionych odpowiednio finalistów Wrzosowskiej Super Ligi : 1.Piotr Krysztofiak, 2.Tomasz Gajewski, 3.Krzysztof Rypina, 4.Stanisław Seretny, 5.Mateusz Rypina, 6.Norbert Ludwikowski. Życzymy dobrych wyników.