Ogólnopolskie zawody wędkarskie na Parsęcie i Radwi - XXXI Memoriał Wiktora Wierzbickiego

W Pustarach na parkingu leśnym przy moście na Parsęcie zakończono XXXI Ogólnopolskie Otwarte Zawody Spinningowo- Muchowe Trociowo- Łososiowe imienia Wiktora Wierzbickiego.  Zawody odbywały się w dniach 2 - 3 marca na rzece Radwi i Parsęcie.  Patronat Honorowy zawodów objęli: Prezydent Miasta Kołobrzeg i Starosta Kołobrzeski. Organizatorem było Koło Miejskie PZW w Kołobrzegu. Wśród wielu sponsorów zawodów była również Gmina Dygowo. Zwycięzcą zawodów został Jacek Żybura z Klubu Wędkarstwa Sportowego „SALMO” w Kołobrzegu, który złowił troć o długości 62 cm.