Będziemy zabezpieczać interesy rolników w gminie Dygowo

Do wyborów do izb rolniczych pozostało jeszcze ponad dwa tygodnie. W przewidzianym ustawowo terminie w gminie Dygowo zgłosiło się tylko dwóch kandydatów: Henryk Jan Dobrołowicz i Wojciech Galek. Obaj rolnicy są członkami Rady Powiatowej Izby Rolniczej Powiatu Kołobrzeg ZIR od dwóch kadencji. W związku z tym ,że nie zgłosili się inni kandydaci w Dygowie nie będą przeprowadzane wybory a Panowie  Dobrołowicz i Galek automatycznie zostają wybrani na kolejną kadencję.

Zapraszam do obejrzenia materiału wideo,  w którym Henryk Jan Dobrołowicz i Wojciech Galek opowiadają o pracy społecznej w izbie rolniczej, problemach nurtujących rolników w gminie Dygowo  i planach na najbliższą kadencję. Panowie uchylą też rąbka swoich przewidywań dotyczących zbiorów zbliżających się żniw.