Stypendium starosty dla Michała Kaliniuka

W dniu dzisiejszym w auli  Zespołu Szkół Ekonomiczno–Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu odbyło się spotkanie starosty z najlepszymi uczniami szkół ogólnokształcących i zawodowych z powiatu kołobrzeskiego. Najlepsi uczniowie roku szkolnego 2014/2015 na poziomie klas I, II w liceum ogólnokształcącym i szkole zawodowej oraz I, II, III w technikum otrzymali stypendia ufundowane przez Starostę Kołobrzeskiego. Jednym z nagrodzonych uczniów był Michał Kaliniuk z Czernina. Za wyniki w nauce otrzymał roczne stypendium ,a dumni rodzice list gratulacyjny. Wręczenie nagrody poprzedziło przedstawienie osiągnieć Michała  przez wychowawcę Wojciecha Mączkę. Zapraszam na galerię zdjęć z uroczystości.