FESTYN SOŁECKI 2015 we Wrzosowie

Organizatorzy wczorajszego Festynu Sołeckiego we Wrzosowie ,sołtys Małgorzata Kamińska, Rada Sołecka oraz lokalni radni ,w szereg dopiętych na ostatni guzik punktów programu , dołączyli również pogodę. Jak na zamówienie ,ciepłe ,sobotnie po południe  sprzyjało imprezom ,które odbywały się na boisku za szkołą. Głównym punktem była loteria fantowa, gdzie wśród atrakcyjnych sprzętów agd ,czy zestawów klocków Lego , był również żywy inwentarz ,królik i gęś. Dochód z festynu będzie przeznaczony dla wszystkich dzieci z Wrzosowa. Sołtys oraz Rada Sołecka dziękują za udzielone wsparcie firmom , instytucjom oraz osobom prywatnym wśród których są:
•             Gminny Zespół Oświaty i Kultury w Dygowie
•             Pan Antoni Bernatowicz, prezes Stowarzyszenia „Senior” z Piotrowic
•             Lasy Państwowe Nadleśnictwa  Gościno w Gościnie
•             Firma BODAL ze Skoczowa
•             Przewodniczący Rady Gminy Dygowo Artur Wasiewski
•             Radny Gminy Dygowo Zbigniew Grzebieniak
•             Radny Rady Powiatu Grzegorz Starczyk
•             Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo w Koszalinie
•             Państwo Wróbel z firmy TARTAK we Wrzosowie
•             Państwo Honorata i Remigiusz Gzyl z firmy Bravo we Wrzosowie
•             Piekarnia Trojanowscy z Dygowa
•             Druhny i druhowie  z OSP Wrzosowo
•             Panie, które upiekły ciasta
•             Anonimowi darczyńcy oraz wszyscy, którzy zaangażowali się w organizację pikniku.