Pożegnanie absolwentów gimnazjum w Dygowie

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016 dla uczniów podstawówki w Zespole Szkół Dygowie ,podobnie jak we wszystkich szkołach rozpoczęło się o 9 rano. Natomiast absolwenci gimnazjum swój ostatni apel w dygowskiej szkole zaczęli o godzinie 11:00. Obie uroczystości to czas rozdania nagród ,wyróżnień i świadectw ukończenia klasy lub szkoły. Najlepszy wynik w szkole podstawowej uzyskała Maja Szuberska z klasy IV, a jej średnia to 5,50. Kolejne miejsca w klasie IV zajęły uczennice: Pola Dziuba- średnia 5,33,  Julia Makowska i Maja Zając –średnia 5,17, Weronika Folcik i Kinga Leonowicz – średnia 5,00. Z klasie V średnią 5,17 uzyskali: Otylia Mikołajewska i Adrian Tomicki. W klasie VI najwyższą średnią 5,08 może pochwalić się Aleksandra Grębowiec. Natomiast w gimnazjum najwyższa średnia 5,23 należy do Klaudii Siarnik.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.