Medialne rozpoczęcie Roku Szkolnego w Dygowie

Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół w Dygowie miała wyjątkowy charakter.  Pierwszy dzwonek zabrzmi z opóźnieniem z powodu remontu szkoły. Odświętnie ubrani uczniowie, przy  ławkach inscenizujących klasy, wysłuchali przekazanych przez dyrektora szkoły oraz wójta informacji o zmianach w zajęciach do 14 września. Do końca bieżącego tygodnia uczniowie mają dni wolne ,które będą musieli odrobić w wolne soboty. Natomiast od 7 do 11 września prowadzone będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Opóźnienie rozpoczęcia zajęć nie wywołało smutku wśród dzieci, ale za to spowodowało nie spotykane dotąd zainteresowanie szkołą mediów ,w tym ogólnopolskich. Zapraszam na fotogalerię z uroczystości.