TOZ podziękowało Staży Gminnej w Dygowie

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Kołobrzegu wystosowało podziękowanie dla Staży Gminnej w Dygowie za działalność na rzecz zwierząt bezdomnych , cierpiących i źle traktowanych.  Towarzystwo podkreśliło  wkład jednostki strażników z Dygowa w program pomocy bezdomnym psom. Ich działania w autorskim programie często spotykały się z

uznaniem wielu organizacji i ludzi, którym los zwierząt nie  jest obojętny. W czasie dzisiejszej sesji pamiątkowe wyróżnienie otrzymane od przedstawicielek TOZ ,przekazał na ręce  komendanta Straży Gminnej Tomasza Biełookiego przewodniczący Rady Gminy Dygowo Artur Wasiewski.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.