URB Perła Dygowo –MKP Szczecinek 2-2

URB Perła Dygowo –MKP Szczecinek 2-2

W meczu czwartej ligi, który odbył się w Dygowie, drużyna Perły zremisowała z MKP Szczecinek 2-2, po prowadzeniu 2-1 w pierwszej połowie. Bramki dla gospodarzy zdobyli Mateusz Bień oraz Łukasz Wiśniewski, którzy zapewnili swojej drużynie cenne punkty. Aktualnie zespół z Dygowa zajmuje szóste miejsce w tabeli, co świadczy o solidnych występach w sezonie.

W nadchodzącą sobotę, 20 kwietnia, Perła zmierzy się na własnym boisku z outsiderem ligi, zespołem Wieży Postomino. Jest to okazja dla Perły, aby zdobyć kolejne punkty i umocnić swoją pozycję w tabeli, wykorzystując przewagę własnego boiska i wsparcie kibiców. Mecz ten będzie ważnym momentem dla obu drużyn, a Perła będzie dążyła do zwycięstwa, aby kontynuować dobrą passę w sezonie.


Drukuj