Ogłoszenia duszpasterskie 14.04.2024

Ogłoszenia duszpasterskie 14.04.2024

1.W liturgii tygodnia:

niedziela – dzisiaj przypada Niedziela Biblijna i rozpoczęcie Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego. Również dzisiaj obchodzimy 1058 rocznicę chrztu  Polski.

- czwartek – o godz. 17.30 modlitwa w intencji powołań kapłańskich.

- niedziela – w przyszłą niedzielę gościć będziemy Pana Zbigniewa Branacha…

2. Intencje mszalne. Są wolne  jeszcze intencje w czerwcu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza w II  niedzielę miesiąca.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .                                                  

5. Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami dzieci z klas III, we wtorek po mszy wieczornej PZC. W środę po mszy wieczornej spotyka się Krąg Biblijny.         W piątek spotkanie dla ministrantów po Mszy św. o godz. 18.00. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci z klas II SP.

6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w kwietniu  zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.


Drukuj