• Koronawirus rozprzestrzenia się! Apel Wójta Gminy Dygowo

  DRODZY MIESZKAŃCY

  W związku działaniami prewencyjnymi związanymi z ograniczeniem rozprzestrzenianiem się koronawirusa, informujemy, że Wójt Gminy Dygowo podjął decyzję o zawieszeniu, pracy świetlic wiejskich i bibliotek.

  W celu zapobiegania rozpowszechnianiu się wirusa apelujemy do wszystkich mieszkańców naszej gminy, aby jeśli nie jest to konieczne ograniczać wizyty w Urzędzie Gminy i GOPS. Obie instytucje cały czas pracują i służą Państwu pomocą, ale bardzo prosimy o zminimalizowanie kontaktów osobistych na rzecz telefonów, e-mail, ewentualnie korespondencji pocztowej.

  Wykaz telefonów i e-mail :

   http://ug.dygowo.pl/dane-adresowe.,

   http://bip.dygowo.pl/,

   http://bipgops.dygowo.pl/

  Od poniedziałku 16.03.2020 r., do 25.03.2020 szkoły i przedszkola będą nieczynne.

  Zwracamy się do Państwa również z prośbą o kontaktowanie się z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej i przekazywanie informacji o osobach samotnych, starszych, niepełnosprawnych oraz potrzebujących pomocy.

  Dane kontaktowe:

  tel. : 94 35 84 469,

           94 35 84 558

           94 35 48 568

  e-mail :Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • XII Bajowy Rajd Harcerski- Dygowo 2019

  Szkoła w Dygowie po raz dwunasty gościła uczestników Rajdu Bajkowego. Ponad setka zuchów , harcerzy i przyjaciół harcerstwa kwaterowała na terenie placówki w dniach 24-26 maja. Organizatorem była 75 Drużyna Harcerska GLOBINA z Dygowa i „dinozaury harcerstwa”. Poniżej zdjęcia z apelu kończącego rajd. Widać ,że gwarancja organizatorów dotycząca świetnej zabawy trwała do samego końca rajdu. Komendantem rajdu była phm. Olga Korowacka, oboźnym młodzik Jan Galek a kwatermistrzem pwd. Tomasz Loster.