• Dąbrówka Matkom

    Z okazji Dnia Matki zespół Dąbrówka z Dębogardu ,wystąpił w kościele parafialnym w Dygowie ze specjalnym repertuarem na tę okoliczność.

  • Zaproszenie na koncert z okazji Dnia Matki

    25 maja 2024 r. w sobotę,  o godz.  18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece w Dygowie odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki. Dla Mam i nie tylko,  znane i lubiane przeboje lat 70 i 80 tych zaśpiewa Daria Adamczewska, wokalistka, uczestniczka programów The Voice of Poland,  „Szansa na Sukces”,  laureatka wielu festiwali oraz konkursów wokalnych. Akompaniować będzie muzyk, gitarzysta, instruktor zajęć muzycznych Adam Herbowski.

    Serdeczne zapraszamy na to muzyczne wydarzenie. Liczba miejsc ograniczona. Odbiór darmowych wejściówek w GOKiB w Dygowie (jednorazowo można odebrać 2 wejściówki).