• Jubileusz Portalu GminaDygowo.pl (wideo)

  Portal Użyteczny GminaDygowo.pl ma już 5 lat! Oficjalna strona pojawiła się w sieci internetowej 2 maja 2015 roku. Założenie portalu to: promocja Gminy Dygowo poprzez pokazanie działalności samorządu, sołectw, organizacji gminnych ,przybliżenie lokalnej historii oraz przedsiębiorczości. Wszystko to jest realizowane z pasją! Działalność portalu wygenerowała  przez 5 lat 3490 artykułów ,ponad 20 tysięcy zdjęć oraz 738 filmów na kanale YouTube. Przez ten czas logo portalu stało się rozpoznawalne. Stronę odwiedza systematycznie ponad 500 osób dziennie. Portal wydaje , redaguje , dostarcza materiały fotograficzne i wideo oraz poddaje postprodukcji  jedna osoba.

  Dziękuję Wszystkim odwiedzającym witrynę. Dziękuję za wsparcie Gminie Dygowo, Reklamodawcom i Osobom Prywatnym. Dziękuję za lajki i subskrypcje kanału filmowego!

  Zapraszam do obejrzenia  kalejdoskopu dokumentowanych wydarzeń w pięcioleciu działalności portalu.

  Redaktor i wydawca  Portalu Gminadygowo.pl

  Marek Kawęcki

 • Nowa szata strony GminaDygowo.pl

  Z przyjemnością oddaję do Państwa dyspozycji stronę internetową GminaDygowo.pl w nowej odsłonie. Po czterech latach funkcjonowania portalu strona została odświeżona i zyskała estetyczną szatę graficzną. Ma bardziej czytelną strukturę i lepszą funkcjonalność. Strona dostępna jest na każdym urządzeniu mobilnym. Główny cel zmiany to umożliwienie Państwu szybszego i łatwiejszego dostępu do informacji.

  Marek Kawęcki