• „Twierdza” we Wrzosowie, trener nie żartuje. Wrzos - Wicher 4-2

  Pierwszy mecz wiosny we Wrzosowie wypadł dla drużyny Wrzosa doskonale. Wygrana 4-2 (2-1) z bezpośrednim rywalem w tabeli ,Wichrem Mierzym ,dała drużynie awans na trzecie miejsce w A klasie. Bramki w dniu dzisiejszym strzelali: Adrian Rzewnik, Krystian Burawski, Adam Wilk i Mariusz Różański.

  Warto zaznaczyć ,że to kolejny mecz pod wodzą nowego trenera - Dawida Michalaka, który przejął drużynę Wrzosa w styczniu. Dwudziestoletni trener objął obowiązki powiedział: Z pewnością wygrywać to jest główny cel, później styl fajnie, aby drużyna miała swój własny styl grania, mam na to pomysł, ale przed nami dużo pracy. Na ten moment marzy mi się twierdza we Wrzosowie czyli żebyśmy nie przegrali żadnego domowego meczu(Facebook Wrzos Wrzosowo).

  Za tydzień kolejny super ważny mecz. Wrzos zagra z wiceliderem tabeli, Płomieniem Myślino.

 • GKP Wrzos Wrzosowo po rundzie jesiennej. Posumowanie rozgrywek w A-klasie

  Wrzos Wrzosowo po niefortunnej przegranej w ostatnim meczu rundy jesiennej zakończył rozgrywki na czwartym miejscu w tabeli.  Kierownik drużyny Piotr Wojda w wywiadzie udzielonym portalowi opowiedział o tym meczu , posumował całą rudę oraz nakreślił jak będą przebiegały przygotowania do rundy wiosennej.

 • Koniec rundy jesiennej. Wrzos Wrzosowo wiceliderem!

  Wrzos Wrzosowo w rundzie jesiennej sezonu piłkarskiego 2019/2020 A-klasy sprawił ogromną niespodziankę postawą sportową i wynikami.  Przed rozpoczęciem rozgrywek pod znakiem zapytania stało wiele aspektów organizacyjnych drużyny. Społeczność Wrzosowa z niepokojem czekała na pozytywne rozwiązania, które na szczęście nastąpiły.  Zmiana zarządu i nowy trener – Zbigniew Grzebieniak jak widać po wynikach ,odrodziły zespół z Wrzosa.

  Wrzos Wrzosowo zajął drugie miejsce na zakończenie rundy jesiennej. W ostatnim meczu ,na własnym boisku Wrzos pokonał Resko Karcino 5-1. Do lidera – Radwi Białogórzyno brakuje tylko trzech punktów. W bezpośrednim pojedynku lepszy był Wrzos, który w przedostatniej kolejce wygrał 1-4.

  W materiale wideo prezes Franciszek Mróz, zawodnik i członek zarządu Łukasz Tyrakowski oraz trener Zbigniew Grzebieniak podsumowali rundę jesienną. Zapraszam.

 • Piłkarze Wrzosa Wrzosowo lubią postrzelać

  W sobotę Wrzos Wrzosowo podejmował na własnym boisku drużynę Derby Karścino. Skromne 1-0 po pierwszej połowie  ,po bramce Damiana Kołodziejskiego nie wskazywało ,że mecz zakończy się „ostrym strzelaniem” do bramki gości.  W drugiej połowie strzelecki popis ponownie rozpoczął Kołodziejski a po nim dzieła dopełnili Adam Wilk – dwie bramki i Krystian Burawski. Wrzos –Derby 5-0! Aktualnie Wrzos zajmuje trzecie miejsce w tabeli A-klasy. Do końca runy jesiennej pozostały jeszcze cztery mecze. Za tydzień Wrzos gra na wyjeździe z Grotem Bonin.

 • Puchar Polski ZZPN. Wrzos Wrzosowo – KS Sieciemin 1-4

  W drugiej rundzie Pucharu Polski ZZPN grupy Koszalin Wrzos Wrzosowo przegrał 1-4 z drużyną KS Sieciemin ( gmina Sianów) i tym samym odpadł z dalszych rozgrywek.

  28 sierpnia Wrzos rozegra na własnym boisku mecz inaugurujący sezon 2021/2022 A klasy grupa 7. Przeciwnikiem drużyny z Wrzosowa będzie Syrena-Grot Rymań.

 • Trener Wrzosa Wrzosowo: w nowym sezonie mamy wysoki cel

  Wrzos Wrzosowo zakończył sezon 2021/2022 na trzecim miejscu w tabeli A klasy (tabela poniżej). Drużyna prowadzona od stycznia bieżącego roku przez trenera Dawida Michalaka z impetem przeszła przez rozgrywki rundy wiosennej. Budowana „twierdza” we Wrzosowie dzielnie stawiała czoła piłkarzom gości, tylko Akademii Piłkarskiej z Kołobrzegu udało się zdobyć ten symbol pozytywnej motywacji Wrzosa.

  Aby poznać źródło sukcesu i cele na przyszły sezon drużyny z Wrzosowa spotkałem się z trenerem Michalakiem. Zapraszam do wysłuchania rozmowy , podczas której poznamy klucz do motywacji piłkarzy i wysoki cel drużyny w sezonie 2022/2023.

 • Uwaga kibice Wrzosa i Rasela ! Zmiany godzin rozpoczęcia meczów

  W najbliższą sobotę 12 maja na stadionie Dygowie odbędą się następujące mecze.
  Godzina 16:00  WKS Rasel Dygowo – Sparta Węgorzyno
  Godzina 18:30  GKP Wrzos Wrzosowo – Bajgiel Będzino
 • W 10 minut przed końcem meczu Wrzos Wrzosowo strzela 4 gole!

  Niesamowite emocje towarzyszyły spotkaniu Płomień Myślino-Wrzos Wrzosowo. Do 83 minuty Wrzosowianie przegrywali z wiceliderem A klasy 3-1. W 84, 89 i 90 minucie Adam Wilk zaliczył serie goli i kropkę na „i” postawił Maciej Karbowiak ustalając wynik na 3-5. Ależ emocje!

  9 kwietnia  Wrzos zagra na własnym boisku z Derby Karścino.

   

 • Wrzos Wrzosowo - Gryf Dobrowo 4-2

  Na boisku we Wrzosowie Wrzos rozegrał mecz 5 kolejki A klasy z Gryfem Dobrowo. Drużyna z Wrzosowa wygrała4-2 , bramki strzelali: Mariusz Różański, Krystian Burawski, Krzysztof Grzebieniak i Adam Wilk.  2 października kolejny mecz we Wrzosowie z Sokołem Lulewice.

 • Wrzos Wrzosowo - Korona Stuchowo 4-6

  W ostatnim meczu sezonu klasy A Wrzos Wrzosowo przegrał na własnym boisku z Koroną Stuchowo 4-6.

  Tabela końcowa

  A Klasa gr. 1 2020/2021

  1. 

  Kotwica II Kołobrzeg

  61 pkt

  176 / 13

         

  2. 

  AP Kotwica Kołobrzeg

  60 pkt

  145 / 21

         

  3. 

  Korona Stuchowo

  57 pkt

  97 / 42

         

  4. 

  Resko Karcino

  43 pkt

  104 / 61

         

  5. 

  Wrzos Wrzosowo

  33 pkt

  61 / 68

         

  6. 

  Bizon Cerkwica

  31 pkt

  51 / 82

         

  7. 

  Bałtyk Gostyń

  25 pkt

  68 / 83

         

  8. 

  Grot Gorawino

  24 pkt

  47 / 82

         

  9. 

  Płomień Pobłocie Wielkie

  19 pkt

  41 / 84

         

  10. 

  Sokół Lulewice

  13 pkt

  30 / 126

         

  11. 

  Syrena-Grot Rymań

  10 pkt

  25 / 91

         

  12. 

  Derby Karścino

  10 pkt

  37 / 129

         

 • Wrzos Wrzosowo - Kotwica II Kołobrzeg 1-1

  W meczu A klasy drużyna piłkarzy  z Wrzosowa zremisowała 1-1 z liderem tabeli Kotwica II Kołobrzeg. Bramkę dla Wrzosa zdobył Adam Wilk. Za tydzień mecz w Kołobrzegu tym razem z wiceliderem  AP Kotwicą.

  wrzos-wrzosowo-

  wrzos-wrzosowo-

 • Wrzos Wrzosowo - Mechanik II Iskra Kłanino 1-3

  Drużyna z Wrzosowa przegrała na własnym boisku z Mechanikiem II Iskra Kłanino 1-3. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Krzysztof Grzebieniak. To druga z rzędu porażka Wrzosa. W ubiegłym tygodniu Wrzosowianie  przegrali w Skibnie 5-1. Za tydzień mecz wyjazdowy z Błękitnymi Stary Jarosław.

 • Wrzos Wrzosowo – Derby Karścino 4-3

  Drużyna z Wrzosowa wygrała na własnym boisku z Derby Karścino 4-3 (2-1). Bramki zdobyli: Adam Wilk 1 min, Marek Jastrzębski 9 min, Zbigniew  Grzebieniak w 52 min i 88 min z rzutu karnego. Wrzos zajmuje 5 miejsce w tabeli A klasy gr. I.

 • Wrzos Wrzosowo – Resko Karcino 3-2

  Drużyna Wrzosa Wrzosowo pokonała na własnym boisku Resko Karcino 3-2 (2-1). Dwa gole  zdobył Damian Kołodziejski i jednego Łukasz Tyrakowski. Wrzos zajmuje 9 miejsce w tabeli okręgówki.

 • Wrzos Wrzosowo – Sokół Lulewice 3-0

  Drużyna z Wrzosowa rozegrała pierwszy mecz w rundzie wiosennej po miesięcznym przesunięciu rozgrywek klasy A ze względu na pandemię. Spotkanie odbyło się na stadionie we Wrzosowie przy pustych trybunach. Wrzos wygrał pewnie 3-0. Bramki zdobyli: Adam Wilk dwie i Emil Podgórski.

 • Wrzos Wrzosowo liderem! Kolejna wysoka wygrana!

  Piąta kolejka A-klasy Grupy 8 Koszalin przyniosła piłkarzom i kibicom Wrzosa Wrzosowo ogromną radość. To już piątą  z rzędu wygrana! Do tego dobrym stylu i z dużą ilością strzelonych bramek. W dniu dzisiejszym Wrzos Wrzosowo rozgromił  Płomień Pobłocie Wielkie 5-0 (3-0). Bramki strzelali Krystian Burawski (6 min.), Adam Wilk (36 min.) i hat trick zaliczył Grzegorz Zdziobło (41, 48, 51 min.). Wrzos zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i ma na koncie komplet punktów- 15  i rekordowa ilość goli – 26. W niedzielę 29 września Wrzos zagra na wyjeździe z Grotem Gorawino.

 • Wrzos Wrzosowo rozpoczął nowy sezon 2022/2023

  W pierwszym meczu sezonu A klasy grupy 7 ,  GKP Wrzos Wrzosowo na własnym boisku wygrał z Passatem Bukowo Morskie 3-2 (0-0). Pierwsze bramki dla zespołu strzelali : Filip Oleksik dwie i Adam Mikkasiński.

 • Wrzos Wrzosowo wygrał kolejny mecz i został wiceliderem

  We Wrzosowie rozegrany został mecz 11 kolejki A klasy Wrzos Wrzosowo - Hajka Zegrze Pomorskie. Wygrała drużyna z Wrzosowa 4:2(4:2). Bramki zdobyli: Zdziobło dwie, Grzebieniak i Miklasiński. Wrzos zajmuje drugie miejsce w tabeli. Do końca rundy jesiennej pozostały jeszcze dwie kolejki. Za tydzień mecz wyjazdowy z liderem - Radwią Białogórzyno.

 • Wrzos Wrzosowo zakończył sezon na drugim miejscu w tabeli!

  W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie zarządy wojewódzkich Związków Piłki Nożnej uzgodniły ,że w związku z pandemią korona wirusa rozgrywki IV ligi i klas niższych sezonu 2019/2020 zostają zakończone. Ostateczne wyniki kształtuje kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Nie będzie spadków do klas niższych rozgrywek.

  GKP Wrzos Wrzosowo  nie zdążył rozegrać żadnego meczu rundy wiosennej. W związku z decyzją Zachodniopomorskiego Zarządu Piłki Nożnej kończy sezon na drugim miejscu! Dorobek drużyny to: 31 punktów ,10 zwycięstw 2 remisy i tylko 1 porażka. Wrzosowianie strzelili 57 bramek a stracili 17.

  Zakończony sezon podsumował prezes klubu Franciszek Mróz.

  prezes-wrzos-wrzosowo-

 • Wrzos Wrzosowo- Bałtyk Gostyń 2-3

  Drużyna piłkarzy z Wrzosowa przegrała na własnym boisku mecz z Bałtykiem Gostyń 2-3. Bramki dla Wrzosa zdobyli: Kacper Żarski i Adam Wilk.