12. rocznica katastrofy smoleńskiej – syrena, kwiaty, wystąpienie Wójta Gminy Dygowo

12. rocznica katastrofy smoleńskiej – syrena, kwiaty, wystąpienie Wójta Gminy Dygowo

O godzinie 8.41 włączona została w Dygowie syrena alarmowa, by upamiętnić 12. rocznicę katastrofy smoleńskiej. Po porannej Mszy św. złożone zostały wiązanki kwiatów przy Pomniku Ofiar Zbrodni Katyńskiej i Katastrofy Smoleńskiej.

Delegacje: wójt Gminy Dygowo -Grzegorz Starczyk , przewodniczący Rady Gminy Dygowo- Jerzy Leszczyński i proboszcz parafii Dygowo- ks. Piotr Niedźwiadek w asyście harcerzy , wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Kołobrzegu - Artur Wasiewski i radny Rady Powiatu w Kołobrzegu – Robert Jaruzel oraz przedstawiciele zarządu stowarzyszenia Senior z Piotrowic – Robert Jaruzel i Dariusz Wojciechowski.

Okolicznościowe przemówienie wygłosił wójt Grzegorz Starczyk.


Drukuj