Wicewojewoda wręczył stypendia absolwentom szkoły w Dygowie

Wicewojewoda wręczył stypendia absolwentom szkoły w Dygowie

W czerwcu tego roku nasz gminny portal informował o nominacjach do stypendiów Prezesa Rady Ministrów (zobacz)  dwojga absolwentów Szkoły Podstawowej w Dygowie - Leszka Jaruzela i Weroniki Kulpy. Po ponad 5 miesiącach nominowani do tej prestiżowej nagrody, 9 listopada w czasie uroczystości  w Delegaturze Kuratorium w Koszalinie, otrzymali od wicewojewody Tomasza Wójcika  dyplomy potwierdzające ich wyróżnienia. Leszek i Weronika znaleźli się w grupie 72 uczniów szkół ponadpodstawowych  naszego regionu , których nagrodzono za szczególne wyniki nauczania i rozwijanie pasji i zainteresowań. Weronika Kulpa osiągnęła wybitne wyniki nauczania uzyskując średnią ocen 6,0, natomiast  Leszek Jaruzel osiągnął średnią ocen 5,0 , a także wyróżnia się jako uczeń klasy sportowej. Trenuje w IV - ligowej drużynie seniorów Bałtyku Koszalin.

Gratulujemy obojgu i życzymy dalszych sukcesów.


Drukuj