Bal Seniora Gminy Dygowo (reportaż)

Po raz szósty z rzędu Gmina Dygowo wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Pomocy Ludziom  Niepełnosprawnym i Potrzebującym Opieki ,,Senior’’ w Piotrowicach zorganizowało Bal Seniora. Tym razem to święto odbyło się w ośrodku „Bukowina” w Podczelu. W imprezie brało udział 155 seniorów z gminy. Przedsięwzięcie pilotował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dygowie. W trakcie imprezy odczytano listę najstarszych seniorów w poszczególnych miejscowościach gminy i uhonorowano listem gratulacyjnym obecnego na sali najstarszego seniora pana Henryka Michalczuka, któremu odśpiewano 200 lat!  Zaproszonymi gośćmi poza naszymi seniorami byli przedstawiciele Klubu Seniora  „Pod Aniołami” z Rymania, Wójt Gminy Dygowo- Grzegorz Starczyk, Przewodniczący Rady Gminy Dygowo – Artur Wasiewski oraz Prezes Stowarzyszenia „Senior” z Piotrowic- Antoni Bernatowicz. Czas uprzyjemniał zespół muzyczny Music Line z Koszalina. Zapraszam na foto i wideo reportaż z wydarzenia.


Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.

Drukuj