balu wójt Grzegorz Starczyk, przewodniczący rady Artur Wasiewski , prezes stowarzyszenia „Senior” Antoni Bernatowicz, oraz kierowniczka GOPS-u Wioleta Dzwolak ,uhonorowali kwiatami i pamiątkowymi dyplomami najstarszych mieszkańców Dębogardu ,panią Mariannę Walińską  oraz Pustar ,pana Feliksa Portka. Najstarszych mieszkańców pozostałych sołectw, którzy nie uczestniczyli w zabawie, dzień wcześniej wójt odwiedził  osobiście w ich domach.
Czernin: Lucyna Wydmuch
Bardy : Marianna  Modelska
Jazy : Stanisława Kufel
Kłopotowo : Pelagia Kossowska
Łykowo : Matylda Jankowska
Miechęcino : Helena Winiarska
Piotrowice : Janina Gorzelańczyk
Skoczów : Franciszek Wilk
Stojkowo : Madejsza Irena, Antoni Wącek
Stramniczka : Janina Starczyk
Włościbórz : Zofia Widawska
 Wrzosowo: Maria Kawalec
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.