prowadziły gimnazjalistki z Dygowa – Oliwia i Nikola, które przekazały uczestnikom spotkania pamiątkowe kalendarzyki na 2018 rok, będące zwieńczeniem całorocznej współpracy  z GOPS-m przy wielu projektach. Wigilię rozpoczął modlitwą proboszcz parafii we Wrzosowie ks. Kazimierz Koszykowski. Następnie wójt Grzegorz Starczyk, wicestarosta Helena Rudzis-Gruchała oraz przewodniczący rady Artur Wasiewski złożyli najlepsze świąteczne życzenia, po czym wszyscy wzajemnie składali sobie życzenia i łamali się opłatkiem. O tegoroczną oprawę muzyczną wigilii zadbały zespoły ludowe Dąbrówka i Dygowianki oraz kabarecik klubu seniora. Wykonane przez nich kolędy przypadły do gustu zebranym ,którzy chętnie włączali się do wspólnego śpiewania. Zapraszam na skrót filmowy ze spotkania wigilijnego.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.