W sobotę 7. edycja turnieju „ Lepszy set niż seta”

W sobotę 7. edycja turnieju „ Lepszy set niż seta”

Pod tym hasłem zostanie rozegrany coroczny turniej, który organizowany  przez Grot Dygowo i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dygowie.  Turniej już od siedmiu lat gości w kalendarzu sportowo-rekreacyjnym gminy. Aby zgłosić zespół do rozgrywek wystarczy przyjść 20 minut przed turniejem. Zapraszamy całe rodziny aby przyjść na salę sportową szkoły w Dygowie  i gorąco dopingować swoje drużyny.  Po turnieju zostanie podsumowana VI edycja Gminnej Ligi Piłki Siatkowej. Poniżej trochę historii turnieju.

VI edycja turnieju "Lepszy set niż seta" (wideo)

V edycja. Jubileuszowa edycja turnieju piłki siatkowej w Dygowie (wideo)

IV edycja. Podsumowanie turnieju "Lepszy set niż seta" (wideo)


Drukuj