Po raz siódmy w Dygowie rozegrany został Turniej Antyalkoholowy „Lepszy Set niż Seta”.  Wydarzenie wpisało się już na stałe w kalendarz imprez gminnych promujących  sport i trzeźwość. Na każdy turniej organizatorzy – Gmina Dygowo, GOPS Dygowo i Grot Dygowo ,przygotowują dla uczestników koszulki z dedykowaną grafiką. Wójt Grzegorz Starczyk oraz kierowniczka GOPSU-u Wioleta Dzwolak  widząc niesłabnące zainteresowanie wydarzeniem już zapowiedzieli zmianę formuły turnieju na drugi rok  , aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić  tę imprezę. W tym roku startowało pięć drużyn. Pierwsze miejsce przypadło drużynie Herosi i Przyjaciele. Kolejne miejsca zajęli: Vitalis , Morsy, Lejdis, i OSP Piotrowice. Obszerna relacja z turnieju w materiale wideo.

Turniejem Lepszy Set Niż Seta zakończyła się  VI edycja Gminnej Ligi Piłki Siatkowej 2019. Tryumfatorem ligi została drużyna OSP Piotrowice,  2 miejsce Kocury Wrzosowo  3 miejsce Herosi. Pozostałe drużyny biorące udział w rozgrywkach zajęły razem 4 miejsce.  Szczegóły w tabeli.