Karnawał to okres zimowych balów i zabaw.  Seniorzy z naszego Klubu corocznie celebrują ten czas. I tak, 3 lutego 2023r. bawili się fantastycznie na Balu Karnawałowym prawie do białego rana. Udekorowana sala w świetlicy wiejskiej w Dygowie, rewelacyjny DJ oraz dobre jedzenie, a przede wszystkim dobry humor i chęć zabawy – to gwarancja udanej imprezy.

„Pyszny poniedziałek”– 6 lutego 2023r. - odbyło się spotkanie, na którym degustowaliśmy przygotowane własnoręcznie słodkości. Członkowie Klubu Seniora, Panie Hania, Danusia, Jadzia Tereski, Krystyna, Lidka oraz Pan Gienek samodzielnie przygotowali smaczne faworki i pączusie. Kolejna grupa członków przygotowała stoły, przy których wspólnie konsumowaliśmy słodkie pyszności.  Tłusty czwartek u nas w miłej atmosferze - już w poniedziałek.

Walentynki- coroczne święto zakochanych  przypadające 14 lutego. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne. Stał się on więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami. Również członkowie Klubu „Sercem Młodzi”, co prawda w poniedziałek 13 lutego 2023 roku, świętowali Dzień Św. Walentego. Przygotowali karaoke, w którym śpiewali miłosne piosenki. Nie zabrakło również czerwonych akcentów w strojach wszystkich uczestników.

17 lutego 2023 roku - bardzo miły wieczór  członkowie naszego klubu spędzili w teatrze muzycznym „Adria” w Koszalinie. Piękne stroje, energiczna choreografia, fantastyczne wokale oraz wspaniała scenografia - to wszystko seniorzy mogli zobaczyć oglądając musical „The Bodyguard”. Wydarzenie to zostanie na długi czas, w pamięci!

27 lutego 2023 roku, pod hasłem „Bezpieczny Senior”, odbyło się spotkanie z aspirantem Rafałem Czechowiczem – kierownikiem Posterunku Policji w Dygowie, aspirantem Rafałem Motałą – dzielnicowym Posterunku Policji w Dygowie oraz aspirantem Pawłem Prejsewiczem z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu.  

Policjanci omówili z seniorami zapewnienie bezpieczeństwa w domu, w drodze, jak również korzystając z serwisów społecznościowych. Odpowiedzieli na zadawane przez członków Klubu pytania oraz rozdali ulotki, odblaski i gadżety poprawiające bezpieczeństwo Seniorów.