Marzec w Klubie Seniora „Sercem Młodzi”

Marzec w Klubie Seniora „Sercem Młodzi”

· W dniu 6 marca 2023r. Panowie: dwóch Jerzych, Leszek,  Ryszard, Mieczysław, Wilhelm oraz wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk z okazji Dnia Kobiet przygotowali przesympatyczną niespodziankę  w formie ciekawego występu i kwiatów dla wszystkich Pań w Klubie. Dodatkowo pięknie udekorowali salę oraz widownię, a nasze Seniorki zapewniły pyszne wypieki na ten miły czas.

· Tradycyjnie, raz w miesiącu,  klubowy „Jesienny Kabarecik” umila czas na poniedziałkowych spotkaniach. W dniu 13 marca 2023 r. panie z grupy kabaretowej: Danusia, Lidia,  Zosia,  Krysiea, Ewa i Ala  podziękowały w swoim występie Panom za organizację Dnia Kobiet oraz wesoło  zabawiały skeczami i kawałami. Również męska część „Jesiennego kabaretu” włączyła się do występów. Były wspólne śpiewy i  zabawa w przemiłej atmosferze.

· Seniorzy w dniach 20 i 27 marca 2023 r., w nowej siedzibie w Gminnym Ośrodku Kultury przygotowywali dekoracje na spotkanie wielkanocne. Na warsztatach obecny  był wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk. Omawiano działalność klubu w nowych warunkach lokalowych.

 


Drukuj