Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dygowie realizujemy badanie pod nazwą "Diagnoza lokalnych zagrożeń społecznych". Celem naszej inicjatywy jest zidentyfikowanie istniejących problemów w lokalnym środowisku, takich jak uzależnienia (od czynności, substancji, mediów), przemoc i inne.

Serdecznie zachęcamy Państwa do poświęcenia chwili na wypełnienie ankiety. Państwa zadanie jest niezwykle istotne i z pewnością przyczyni się do poprawy sytuacji w naszym otoczeniu!

Warto podkreślić, że ankieta jest w pełni anonimowa, nie wymaga podawania żadnych danych osobowych. Wystarczy kliknąć poniższy link, odpowiedzieć na zamieszczone pytania, a na zakończenie wcisnąć przycisk "wyślij".

Link do ankiety:

http://badania.corigo.pl/ankieta/1052417/srps-dygowo-ankieta-dla-doroslych-mieszkancow-gminy.html

Po wypełnieniu ankiety należy wcisnąć przycisk WYŚLIJ

Ankietowanie planujemy zakończyć: 15.11.2023 r.