Gminna wigilia we Wrzosowie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dygowie zorganizował  spotkanie wigilijne we Wrzosowie. Zaproszono  120 gości. Poczęstunek wigilijny przygotowała firma zewnętrzna – Zakład Aktywności Zawodowej z Kołobrzegu. Podano tradycyjne dania: barszcz z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami, krokiety, roladę rybną, rybę po grecku, śledzia po kołobrzesku i oczywiście kompot z suszonych owoców. Nad miłą i sprawną obsługą serwująca dania czuwała pani Agnieszka Maciejewska. Sceniczne prowadzenie zapewnił „Dobry Amimator.pl” w osobie pana Stefana Królczyńskiego. Część artystyczną przygotowały przedszkolaki z Dygowa , zespoły śpiewacze „Dygowianki” i „Dąbrówka”. Szczególnie najmłodsze dzieci i ich  Panie, które aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu „śniegowych bałwanków”, zebrały moc spontanicznych braw. Dodatkowo  znakomite kostiumy i padający śnieg , który zapewnił animator zyskały wielkie uznanie gości. Spotkanie wigilijne zakończyło wspólne śpiewanie kolęd  przy akompaniamencie akordeonu pana Kazimierza Dulata. Zapraszam do obejrzenia wideo ( 7 min) oraz zdjęć ze spotkania wigilijnego.