Wakacje ze świetlicą w gminie Dygowo

W czasie trwających wakacji dzieci z gminy Dygowo mają możliwość korzystać z oferty spędzania wolnego czasu przygotowanej przez Urząd Gminy  i Świetlice Wiejskie. Tegoroczna oferta Gminy to program „Wakacje ze świetlicą”. Do tej pory dzieci mogły odwiedzić kino łączące projekcje filmowe w 3D z realistycznymi efektami, park linowy , uczestniczyć w biwaku wojskowo – przyrodniczym oraz w deszczowe korzystać z basenu krytego. Poza programem Gminy opiekunowie świetlic także organizują czas dzieciom oferując atrakcje plenerowe. Tu naprzeciw wychodzi bliskość Parku rozrywki w Pyszce z którego atrakcji w dniu wczorajszym korzystała duża grupa dzieci z Jazów i Wrzosowa. Zapraszam na krótki reportaż z miejsc ,które odwiedziły dzieci z gminy Dygowo.