Image

 

 

wystawiły poczty sztandarowe, harcerze  zastęp reprezentacyjny. Po mszy uroczystości przeniosły się na Plac Wolności , gdzie hymn państwowy odśpiewali wszyscy uczestnicy zgromadzenia. Na maszt wciągnięto flagę państwową.Następnie delegacja harcerzy i strażaków w obecności wójta Grzegorza Starczyka, radnych – Roberta Jaruzela i Zbigniewa Kozaka oraz proboszcza złożyła kwiaty przy pomniku Pierwszych Osadników. Na zakończenie głos zabrał wójt , po czym wszyscy stanęli do wspólnej fotografii.
Autor zdjęć Marek Kawęcki

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie