Image

 

 

We wszystkich placówkach oświatowych gminy Dygowo rozpoczęły się akcje strajkowe. Strajkuje zdecydowana większość nauczycieli i pracowników administracji. Szkoły w Czerninie , Dygowie i Wrzosowie opustoszały. Od godziny ósmej rozmawiałem z dyrektorami placówek. Ilu nauczycieli strajkuje? Czy szkoły maja pod opieką dzieci? Czy odbędą się egzaminy gimnazjalne i ósmoklasistów. Pytałem o reakcje rodziców na akcję strajkową.

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie