Otwarcie świetlicy w Skoczowie (wideo, foto)

Otwarcie świetlicy w Skoczowie (wideo, foto)

27 lipca 2019 roku odbyło się w Skoczowie uroczyste otwarcie nowo wybudowanej świetlicy. Był to wyjątkowy i historyczny dzień dla mieszkańców miejscowości i Gminy Dygowo. Wieloletnie starania o budowę świetlicy zostały zwieńczone spektakularnie. Otoczenie nowoczesnego budynku uzupełnia  parking ,duży teren zielony do wypoczynku, plac zabaw i plenerowa siłownia. Przysłowiową wisienką na torcie jest to ,że kompleks jest położony w samym centrum Skoczowa.

Realizacja inwestycji, której wartość wyniosła 851 671, 85 złotych możliwa była dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Województwa w kwocie blisko pół miliona złotych. Na uroczystości otwarcia obecny był Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Janusz Gromek.

Obecni byli również: poseł Marek Hok, radni powiatowi Robert Jaruzel i Artur Wasiewski, radni gminni, sołtysi, przedstawiciele firm i instytucji wspierających  sołectwo Skoczów.

Zapraszam do obejrzenia materiału wideo z wydarzenia.

Obejrzyj również:

Budowa świetlicy w Skoczowie zakończona przed terminem

Ruszyła budowa świetlicy wiejskiej w Skoczowie (wideo, dron)


Drukuj