Image

 

 

W świetlicy wiejskiej we Wrzosowie w czasie ferii zimowych odbywały się zajęcia , mające na celu zorganizowanie czasu wolnego dzieciom. Zorganizowano m.in zajęcia kulinarne, plastyczne, gry i zabawy ruchowe oraz dyskotekę karnawałową. Wsparcia przy organizacji tych zajęć udzieliło sołectwo Wrzosowo, które zakupiło poczęstunek i składniki do przeprowadzenia zajęć kulinarnych. Dzieci również brały udział w wyjazdach zorganizowanych przez Urząd Gminy Dygowo. Ferie zakończono grillem oraz wspólnymi zabawami . Dobra zabawa i świetny humor towarzyszyły uczestnikom przez cały okres ferii.

Informacja i fot. świetlica Wrzosowo

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie